Výhradní zastoupení

Na základě našich dlouholetých zkušeností s vývojem, servisem a prodejem zdravotnické techniky pečlivě vybíráme renomované dodavatele, které pak exkluzivně zastupujeme v České republice. Níže uvedený seznam výhradních dodavatelů zdravotnické techniky není konečný.

Neustále nasloucháme požadavkům našich zákazníků, hledáme renomované výrobce, testujeme přístroje a přinášíme na trh kvalitní značky medicínské techniky.

Pro nejsnadnější možnost objednání navštivte náš e-shop   

 

Anglický výrobce prémiových tonometrů vysoké kvality s historií již od roku 1859. Tonometry ACCOSON jsou světově proslulé nejen svou kvalitou, ale skvělou ergonomií. Díky těmto vlastnostem si je naši klienti oblíbili nejen jako zlatý standard v nemocnicích ale v soukromých ordinacích praktických lékařů a specialistů. Naši klienti si nejvíce oblíbili Accoson Greenlight 300 pro jeho nejlepší poměr cena výkon. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Renomovaný korejský dodavatel diagnostické techniky. Především Kardiotokografy a dále monitory vitálních funkcí, to jsou hlavní produkty, které od výrobce Bionet v České republice dodáváme. Naši klienti si nejvíce oblíbili fetální monitor FC 700, což je v České republice jednoznačně nejrozšířenější kardiotokograf. Více informací o výrobci naleznete zde.

 


Cardioline, tradiční italský výrobce diagnostických přístrojů pro kardiologii je naším výhradním dodavatelem přístrojů jako je počítačové EKG, přímopíšící EKG, holtery, ergometry a další. Historie značky Cardioline sahá již do šedesátých let minulého století a dnes je globálním dodavatelem špičkových přístrojů s osobitým designem. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Vysoko-výkonové diodové lasery pro různé medicinální obory. Našim zákazníkům dodáváme především chirurgické lasery pro endovaskulární zákroky. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Světový dodavatel drobných měřících a diagnostických přístrojů z Jižní Koreje. Od dodavatele HuBDIC dodáváme především bezkontaktní čelní IR teploměry. Naši zákazníci si nejvíce oblíbili čelní IR teploměr HFS-1000 díky jeho skvělé ergonomii, přesnosti a dlouhodobé spolehlivosti. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Výrobce prémiových optických prvků a špičkových diagnostických dermatoskopů. Ruční dermatoskop Illuco IDS-1100 využívá 20 let zkušeností výrobce na poli dermatoskopie a díky jedinečnému designu, vysokému rozlišení a možnosti ovládání jasu a digitalizace, patří IDS-1100 mezi špičku na evropském trhu. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Anglický výrobce Marsden představuje globálního producenta vah s více než devadesátiletou rodinnou tradicí. Nejširší možné portfolio lékařských vah, spolehlivost a skvělá kvalita, to jsou hlavní přednosti, které si naši klienti oblíbili. Lékařská váha M-420 je nejoblíbenější nášlapnou váhou pro lékaře a nemocnice ze celé široké nabídky vah Marsden. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Německý výrobce fototerapeutických přístrojů MEDlight s více než šedesátiletou tradicí. V rámci dlouholeté spolupráce s naším dodavatelem jsme dodali již desítky velkých fototerapeutických přístrojů a stovky malých přístrojů pro domácí použití. Soukromí klienti si oblíbili zejména přístroj PSOR comb, hřebínek na lupénku. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Přední světový výrobce přístrojů pro elektrokonvulzivní terapii. Světový leader v oboru ECT z USA, se kterým nás pojí dlouholetá spolupráce. Díky naší spolupráci s MECTA je špičková ECT technologie dostupná pacientům v desítkách nemocnic nejen v České republice, ale i na Slovenku. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Již dlouhá léta úzce spolupracujeme s českým výrobcem elektroterapeutických přístrojů Rebox. Stovky rehabilitačních center, fyzioterapeutů, masérů, ale i soukromých osob a špičkových sportovců denně využívají technologie Rebox – Physio Classic a unikátních reboxových proudů. Více informací o výrobci naleznete zde.

 

Společnost Vitalograph již od svého založení v roce 1964 vyvíjí a dodává vysoce kvalitní zdravotnické prostředky pro monitoring a podporu dýchacích cest. Produkty Vitalograph napomáhají detekci, diagnostice a řízení procesu léčby respiračních potíží. Vitalograph je první volbou zdravotnických pracovníků při péči o dýchací cesty po celém světě.

Spirometry Vitalograph lze zakoupit také prostřednictvím našeho partnerského obchodu, sítě lékáren EUC, nebo na stránkách www.euclekarna.cz.