Na základě našich dlouholetých zkušeností s vývojem, servisem a prodejem zdravotnické techniky, pečlivě vybíráme renomované dodavatele, které zastupujeme v České republice. Níže uvedený seznam výhradních dodavatelů zdravotnické techniky není konečný.

Neustále nasloucháme požadavkům našich zákazníků, hledáme nové výrobce, testujeme přístroje a přinášíme na trh kvalitní značky medicínské techniky.

Pro nejsnadnější možnost objednání navštivte náš e-shop

Anglický výrobce prémiových tonometrů vysoké kvality s historií již od roku 1859. Tonometry ACCOSON jsou světově proslulé nejen svou kvalitou, ale skvělou ergonomií. Díky těmto vlastnostem si je naši klienti oblíbili nejen jako zlatý standard v nemocnicích ale v soukromých ordinacích praktických lékařů a specialistů. Naši klienti si nejvíce oblíbili Accoson Greenlight 300 pro jeho nejlepší poměr cena výkon.

Renomovaný korejský dodavatel diagnostické techniky. Především Kardiotokografy a dále monitory vitálních funkcí, to jsou hlavní produkty, které od výrobce Bionet v České republice dodáváme. Naši klienti si nejvíce oblíbili fetální monitor FC 700, což je v České republice jednoznačně nejrozšířenější kardiotokograf.