1. 7. 2017 – Realizace projektu „Zvyšování kvalifikace pracovníků Medicton Group, s.r.o.“

V Medicton Group, s.r.o. je zaveden komplexní vzdělávací program, díky kterému neustále pracujeme na rozvoji lidských zdrojů. Cílem projektu podpořeného z Operačního programu zaměstnanost (OPZ) je další systematické vzdělávání zaměstnanců vedoucí ke zvýšení odborné kvalifikace našich zaměstnanců, kteří svými inovovanými znalosti a dovednostmi efektivně přispívají ke zvyšování konkurenceschopnosti naší společnosti Medicton Group, s.r.o. Evropská unie Evropský sociální … Continued

Od 1. 3. 2017 nás najdete na nové adrese na Praze 6

Vážení obchodní přátelé, Od 1. 3. 2017 nás najdete na nové adrese v Praze. Jedná se o administrativní budovu na adrese: Na Babě 1526/35 160 00 Praha 6 https://mapy.cz/s/1radS MHD se k nám dostanete autobusem linky 131 zastávka U Matěje. Bus jede z Hradčanské a Bořislavky (stanice metra A). Těšíme se na Vaši návštěvu.  Team Medicton Group.

Pořadový systém pro ordinace

Nová čekárna je jednoduchý a zároveň modulární organizační systém nejen pro lékařské ordinace. Systém poskytuje komfortní sledování a řízení pořadí pacientů čekajících na ošetření s přečtením EHIC karty.